Online poradna

pro Vaše zdravější JÁ.

 

Online poradna je podporou pro Vás milé ženy a maminky. Poskytne vám zázemí, kde budete moci čerpat inspiraci, návody a praktické tipy pro vaše zdravější a spokojenější já.

 

Přály byste se více napojit sami na sebe? Cítíte, že potřebujete podpořit své zdraví? Jste vyčerpané a schází Vám energie?

Chcete se připravit na plánované početí a příchod vašeho miminka? Přejete si přirozenou cestou podpořit svou krásu, vitalitu nebo zpomalit projevy stárnutí? Blíží se první příkrmy a vy vůbec nevíte, jak toto období pojmout? Máte už větší děti a chtěly byste se ještě více a lépe starat o jejich zdraví?

Pak jste na správném místě!

INSPIRUJTE SE MÝM ZDRAVÝM ŽIVOTNÍM STYLEM.

Pojďte krok za krokem ke svému zdravějšímu a spokojenějšímu JÁ.

Mým životním přáním a hnacím motorem je být tu v plné síle a vitalitě pro své děti, vnoučata i pravnoučata.

Být pro své děti tím nejlepším možným původcem nejen v oblasti výživy, ale v celkovém přístupu k životu a ke vztahu sám k sobě.

O vše, co vím a co sama aplikuji ve svém životě a v mateřství, se s Vámi moc ráda podělím.

Ať už jste v jakékoli životní fázi, ať již plánujete rodinu, či řešíte první příkrmy nebo pocit vyčerpání a vnitřního nesouladu. Se vším vám ráda pomohu.

Online poradna členství

Co přesně Vám členství přinese?

Prostřednictvím online poradny budu moci být vaší průvodkyní.

Články vám poskytnou odpovědi na mnoho dotazů, ale také prostor pro vlastní individuální názor a zařazení do praxe.

Prostřednictvím konzultací můžeme jít ještě více do hloubky a směrem k vaší individualitě a věnovat se tak konkrétní situaci, změně či cíli.

Každé z nás vyhovuje něco jiného, proto je zcela na vás, zda budete informace čerpat z článků nebo zda se budete chtít propojit i prostřednictvím chatu. 

 

$

Odborné a komplexní články na nejrůznější témata týkající se zdraví, mateřství a vitality.

Články jsou sice odborné, ale zároveň plné praktických tipů, které můžete začít hned aplikovat.

Články jsou odrazem mé osobní zkušenosti a znalostí, reflektují aktuální podložená data a prochází odbornou oponenturou profesionálů a odborníků, kteří ctí holistický přístup ke zdraví. 

$

Online konzultace

Můžeme spolu probrat jakékoli téma či otázku. Od suplementační kúry až po první příkrmy. Konzultace probíhají formou chatu.

Úroveň podpory, počet informací, ochota a neuvěřitelná empatie je daleko za tím, co jste kde mohli zažít. 

Od té doby, co Míša spustila online poradnu mám pocit, že už konzultujeme vše jen spolu – dítě, nemoci, potrat, manžela i rodiče, přípravu na těhotenství a teď i krásné období očekávání druhého miminka do naší rodiny.

Já jen pevně věřím, že jí nikdy nic neodradí od její práce, a že jí bude pořád bavit, protože Míša je “must have”!

Martina Musílková

Top 3 nejčtenější články

Nakoukněte pod pokličku. Tyto články jsou lehkým průřezem témat, která v poradně najdete.

1

PRVNÍ PŘÍKRMY – Startovací období, návod i recepty!

Koncept, který ctí psychomotorickou vyspělost, postupné dozrávání a adaptaci trávícího traktu a reálné živinové potřeby organismu našich dětí.

V článku najdete:

– praktické zásady k vedení příkrmů
– seznam vhodných potravin a jejich způsob úpravy
– inspiraci a recepty

Vše zacíleno pro startovací období, což je období, které může trvat zhruba 2 – 4 měsíce od první lžičky.

Jak posílit imunitu našich dětí?

Sepsala jsem pro vás devět podnětů k zamyšlení, utříbení myšlenek a uvědomění si souvislostí mezi imunitou a naším životním stylem.

V článku najdete praktické a snadno aplikovatelné tipy pro podporu celkové kondice našich dětí a tedy i pro podporu jejich obranného štítu.

Jsem přesvědčená, že pokud začnete aplikovat alespoň polovinu z nich, zaznamenáte výrazný posun nejen u zdraví vašich dětí.

2

3

TĚHOTENSTVÍ – Jaké vitamíny užívat a proč?

“Vše současné udává kvalitu pro mnoho budoucího. Věděla jsem, že čím více o sebe budu pečovat v těhotenství, tím snadnější pro mě bude novorozenecko-mateřský start včetně kojení, hormonálních a emočních vln a celkového návratu zpět do kondice. Nakonec i fakt, že už máme Olíčka, mě povzbuzoval k tomu, abych se s ještě větší péčí starala o sebe, zkrátka, abych měla stále z čeho brát (zdroje energie a vitality nechci nechat vyschnout).”

V článku najdete konkrétní tipy pro efektivní podporu vašeho zdraví a zdravého vývoje miminka a to vždy s přesahem do dalšího období (jednotlivé trimestry, porod, kojení). Uvádím konkrétní benefity, které systematická a vhodně nastavená suplementační kúra přináší. A také tipy pro prevence i řešení častých těhotenských potíží.

Zvolte si členství, které Vám bude vyhovovat.

 

Roční členství Vás v přepočtu na měsíc bude stát méně než jedna káva, zato energie vám dodá mnohem více!

ROČNÍ ČLENSTVÍ

JEDNORÁZOVÁ PLATBA

520 Kč

ČLENSTVÍM ZÍSKÁTE:

přístup ke všem článkům

možnost online konzultací přes chat

slevu 5% na nákup v eshopu energymama.cz

a hlavně mnoho inspirace, osobní péče i podporu.

ČLENSTVÍ NA 6 MĚSÍCŮ

JEDNORÁZOVÁ PLATBA

380 Kč

ČLENSTVÍM ZÍSKÁTE:

přístup ke všem článkům

možnost online konzultací přes chat

a hlavně mnoho inspirace, osobní péče i podporu.

Garance spokojenosti 

Téměř 1000 zakoupených členství a stejný počet spokojených čtenářek a uživatelek online poradny jsou tou nejcennější garancí.

V poradně najdu přesně to, nad čím zrovna přemýšlím.

Jako máma tří malejch cvrčků mám stále potřebu shánět informace o tom, co je pro zdraví mých dětí nejlepší. Snažím se nějak se vyznat ve změti návodů a pouček, které jsou tvořené pro maminky, ale ne vždycky mi dávají smysl. U Míši ale vím, že veškeré informace jsou vždycky ověřené a z kvalitních zdrojů. 

Dělá to srdcem a žije pro to. Proto jsou články v poradně vždycky tak zajímavé a přínosné. Od prvních příkrmů, přes význam kravského mléka až po doporučení kvalitního opalovacího mléka. Její záběr je široký a navíc vždycky ochotně odpoví na často triviální otázky a dobře poradí s výběrem vhodných suplementů.

Myslím, že takovýhle blog- poradna je pro maminky malých dětí strašně užitečná věc.”

Bara Markuzi

Možná se ještě neznáme, jsem Michaela Kopková.

Jsem maminka dvou úžasných dětí. Mateřství je pro mě velkým požehnáním a vlastně právě mateřství mě přimělo jít v rámci svého vlastního zdraví ještě více do hloubky a sama k sobě. 

Zdravým životním stylem doslova žiji více jak 10 let. Souzním s celostním přístupem ke zdraví a věřím, že stejnou péči, jakou věnujeme svému fyzickému zdraví, bychom měli věnovat i svému vnitřnímu já.

Zasazuji nejnovější a podložené poznatky do našich reálných životů. Velmi často konzultuji nejrůznější zdravá témata s profesionály a odborníky na zdraví či s klinickými naturopaty a kouči, díky čemuž dokáži pospojovat ještě více souvislostí a uchopit tak celé téma mnohem komplexněji.

Mým cílem je zprostředkovat nejnovější odborné a vědecké poznatky ze světa zdraví způsobem, který je praktický a snadno uchopitelný pro nás ženy, maminky, které hledají tipy pro své vlastní zdraví a následně zdraví celé rodiny.

Nejsem zastáncem žádných direktivních výživových směrů, neboť každá z nás je jiná a každá si zasloužíme najít a ctít svou vlastní individualitu.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

PTÁTE SE

Nejste si jisté, zda je pro Vás členství v poradně vhodné? Mrněte na odpovědi častých dotazů, případně mi napište na michaela@energymama.cz. Těším se na Vaše zprávy.

Proč si nemohu si zakoupit členství jen na měsíc?

Členství není jen o přečtení jednoho článku, ale o dlouhodobé podpoře a práci na svém vlastním zdravém životním stylu. Členství je pro ty, kteří chtějí jít do akce a v takovém případě platí, že cesta je cíl. 

Mohu s Vámi řešit i vážnější zdravotní potíže?

Nejsem lékařka ani certifikovaná naturopatka. Mohu Vám poskytnout podporu k lékařské péči, ale určitě nemohu převzít zodpovědnost za Vaše zdraví. Aktivně spolupracuji s klinickými naturopaty a profesionály, kteří mají zkušenosti s nejrůznějšími zdravotními potížemi, ráda Vám zprostředkuji možnost konzultace.

Nabízíte možnost i osobních konzultací?

V současné chvíli mám naplněnou kapacitu. V průběhu roku 2023 ale plánuji otevřít pár nových míst.

Nevím, zda jsem připravená dělat změny.

Je jen a jen na Vás, jaké tipy si vezmete za své a zda je uvedete do praxe. Každá jdeme svým vlastním tempem a je naprosto přirozené, že se některé z nás na změnu životního stylu ladí delší dobu než jiné. Už jen to, že jste otevřená novým informací, že si pročtete pár článků, vás může přirozeně vnitřně povzbudit ke změně či utvrdit v tom, že tak jak to děláte nyní, je pro Vás zcela vyhovující a v pořádku.

Nepotřebuji konzultovat, jen si pročíst články.

Články jsou stěžejní a je zcela v pořádku, pokud z nich načerpáte potřebné informace a nebudete potřebovat ladit nic víc. Online konzultace jsou spíše pro upřesnění a individuálnější zasazení informací do reálného života. Není nutné je využívat.

“Nikdy se mi nestalo, že bych dostala takovou péči, jako dostávám pravidelně od Míši.”

Když mi někdo nabídne, že mi poradí v něčem, v čem se neorientuji, moc ráda této nabídky využiji. Nikdy se mi ale nestalo, že bych dostala takovou péči zpět, jako dostávám pravidelně právě od Míši ze energymama.czO to víc to oceňuji, když si dává šibeniční termín odpovědi do dvou dnů (u členů poradny:) a navíc to vše dělá online po e-mailech (co si budeme, na živo se vše slovy vyjadřuje snáze). Suplementy nekupuji už nikde jinde a Míšu doporučuji kudy chodím.

Děkuji za péči, Míši čas a odbornost.”

Eliška H.

Zvolte si členství, které Vám bude vyhovovat.

Roční členství Vás v přepočtu na měsíc bude stát méně než jedna káva, zato energie vám dodá mnohem více!

ROČNÍ ČLENSTVÍ

jednorázová platba

520 Kč

ČLENSTVÍM ZÍSKÁTE:

přístup ke všem článkům

možnost online konzultací přes chat

slevu 5% na nákup v eshopu energymama.cz

a hlavně mnoho inspirace, osobní péče i podporu.

Členství na 6 měsíců

jednorázová platba

380 Kč

ČLENSTVÍM ZÍSKÁTE: 

přístup ke všem článkům

možnost online konzultací přes chat

a hlavně mnoho inspirace, osobní péče i podporu.

Přihlášení do členské sekce
Zapomenuté heslo
Vložte e-mailovou adresu nebo uživatelské jméno